Záhady, mystéria, tajemství, mimozemské civilizace, medicína, věštění, politika, konspirace

[googlee9b41d57d384fd04.html]Srdečně zveme na přednášku Nové výzkumy hypnozy, Nové poznatky o UFO, Převratné nové metody léčby rakoviny, AIDS apod.
Články - UFO
Napsal uživatel Petr Kulík   
Čtvrtek, 02 Únor 2012 23:00

Srdečně zveme na přednášku

Nové výzkumy hypnozy, Nové poznatky o UFO, Převratné nové metody léčby rakoviny, AIDS apod.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aktualizováno Pátek, 27 Červenec 2012 09:26
 
Finále hry na Blízkém východě
Články - Politika
Napsal uživatel Petr Kulík   
Čtvrtek, 02 Únor 2012 18:45

Komu jde o válku na blízkém východě a co nám média neříkají ?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aktualizováno Čtvrtek, 01 Březen 2012 18:49
 
O přirozenosti nadpřirozeného
Články - Věštění
Napsal uživatel Petr Kulík   
Středa, 01 Únor 2012 23:00

„ Kdysi v dávnověku procházel městem bohatých v Číně starý poutník. Protože byli všichni bohatí a měli se za urozené, dívali se na poutníka jako na vandráka, zavírali před ním dveře a ani jídlo mu nedali. Až do chvíle, kdy ho jedna hodná žena pustila do domu a poté co odešel, se lidé v domě smáli štěstím. Toho si všimli ostatní a posléze i v dalších domech zavládl pocit štěstí. Kamkoli starý poutník vstoupil, všude se rozhostil moment štěstí. Poutník nedělal nic jiného, než to, že nahlédl lidem do duše a do očí a ukázal jim jejich vnitřní krásu a bohatství. Když se to dozvěděl správce města, chtěl poutníka pozvat k sobě, ale ten mezitím odešel. A lidé mu postavili malou vodní fontánu přímo na náměstí, jako vzpomínku, že pramen štěstí proudí stále z nitra, jen se napít. Když pijete moc, není to dobré, když pijete málo, také to není dobré.“

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aktualizováno Pátek, 17 Únor 2012 23:20
 
Už to začalo? Ovce se začínají plašit?
Články - Politika
Napsal uživatel Petr Kulík   
Středa, 01 Únor 2012 20:37

 

Tak doufejme, že už to konečně začíná. Všude po Evropě se stupňují demonstrace proti sociální politice, korupci. Lidé už jsou unaveni a konečně otevírají oči. My jsme Vás na tomto webu www.zahady-mysteria.cz varovali předem :-)))) a psali, že nás čekají obrovské změny. Snažím se toto upozornění napsat v každém článku, kde to jde, že bude hodně moc změn a budou následovat v čím dál rychlejších cyklech, protože toto tvrdí a tvrdili odborníci před mnoha lety. Na svých přednáškách na toto také upozorňuji. Jiskra je příčinou vzniku ohně a ten se rozhořel jak v USA, tak v Evropě i na jiných kontinentech. Jak je to ale u nás v ČR?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aktualizováno Středa, 01 Únor 2012 21:09
 
Zemědělství umírá jako sociální výdobytky naší země
Články - Politika
Napsal uživatel Petr Kulík   
Středa, 01 Únor 2012 18:21

Pamatuji si doby, kdy ČR byla velmi kvalitním producentem mléka, kdy naše velkochovy dojnic, byly ještě realitou. Pak se dojnice vybíjely – zabíjely, protože někdo z EU chtěl, aby se mléko dováželo odjinud, je jasné proč. To je jen jeden z typických příkladů politicko hospodářských mafiánských praktik v Evropě

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aktualizováno Čtvrtek, 01 Březen 2012 18:32
 
To je revoluce, teď to nevzdáme. Slovenské politiky čeká peklo
Články - Politika
Napsal uživatel Petr Kulík   
Neděle, 29 Leden 2012 23:00

Něžná revoluce neskončila – dokončeme ji. To je jedna z výzev, které se objevují na sociální síti mezi lidmi, kteří vyjadřují podporu slovenským protestům směřovaným proti korupčním aférám v nejvyšší politice. Vypadá to, že kvůli korupci v pátek vyjdou do ulic tisíce Slováků. Ačkoli v Česku je korupčních afér také nepočítaně, zatím se nikdy takovýmto ostrým způsobem semknout a vyjádřit svoji nemilost, lidem nepodařilo.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aktualizováno Středa, 01 Únor 2012 20:45
 
Anonymous podporia protestnú akciu Gorila. Napadnú stránky Penty
Články - Politika
Napsal uživatel Petr Kulík   
Sobota, 28 Leden 2012 18:52

Hackerská skupina Anonymous chce podľa zverejnených informácií podporiť piatkovú protestnú akciu Gorila útokom na stránky finančnej skupiny Penta. "Nezabúdame ani na to, ktorú banku po novom vlastnia," uvádza Anonymous vo svojom vyhlásení. Penta má vo svojom portfóliu Prima banku Slovensko, ktorú kúpila od francúzsko-belgickej skupiny Dexia v závere roka 2010.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aktualizováno Sobota, 28 Leden 2012 18:55
 
Politická špína - ČEKIA: 43,5 % zahraničního kapitálu v českých firmách pochází z daňových rájů
Články - Politika
Napsal uživatel Petr Kulík   
Úterý, 10 Leden 2012 23:00

Objem registrovaného kapitálu tuzemských firem, který je ovládán z daňových rájů v letošním roce vzrostl o 11,7 %, zatímco celkový objem zahraničního kapitálu v tuzemských společnostech poklesl o 1,93 procenta. Objem českého kapitálu vzrostl o 3,47 procenta. Tuzemské subjekty aktuálně ovládají 59 % z celkového registrovaného kapitálu (1310 z 2227 miliard korun) a mají majetkový podíl v 76 % (297 274) českých firem. Největšími zahraničními vlastníky, z pohledu ovládaného registrovaného kapitálu, jsou Nizozemci, Rakušané a Němci. Nejvíce českých firem je ze zahraničí kontrolováno majiteli z Ruska, Německa a Ukrajiny. Informace vyplývají z analýzy vlastnické struktury české podnikatelské sféry, kterou dnes zveřejnila Česká kapitálová informační agentura (ČEKIA).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aktualizováno Neděle, 08 Leden 2012 14:59
 
IBM: Na světě se objevují přístroje na čtení myšlenek
Články - Věda
Napsal uživatel Petr Kulík   
Pondělí, 09 Leden 2012 23:00

IBM se chlubí něčím, co už je dávno vyvinuto. Přesto tato informace ale naznačuje, jakým trendem se nyní ubírá svět a na jakých technologiích se pracuje, ačkoli velmi zpožděne a nebo spíše bychom řekli, že se konečně objevují velmi malé útržky informací o již známých technologiích.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aktualizováno Neděle, 08 Leden 2012 14:31
 
Jak vysoký berou průměrný důchod v Evropě
Články - Politika
Napsal uživatel Petr Kulík   
Pátek, 06 Leden 2012 23:00

Podívejte se jaký je průměrný měsíční důchod v Evropě a jaké jsou platy poslanců. Ironie je, že veškeré zákony nyní schválené jsou namířeny proti nejchudším vrstvám obyvatel a ti nejbohatší na tom budou nejen profitovat, ale ještě si polepší, jak asi víte podle znění nových zákonů. Tito zkorumpovaní čeští politici mají svůj zisk jistý a vůbec jim nejde o lid ani, že spravují společný majetek, oni z něj jen kradou, vyžírají a ožebračují náš stát a ještě devastují ty, co už nemají z čeho platit.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aktualizováno Neděle, 08 Leden 2012 18:25
 
Americké koncentrační kempy a Nový zákon o stanném právu v USA
Články - Politika
Napsal uživatel Petr Kulík   
Pátek, 06 Leden 2012 23:00

Je důležité vědět, co se chystá v USA, protože to nesouvisí pouze s americkým kontinentem, ale celosvětovým hnutím, které nyní probíhá. Internet je nyní zaplaven zprávami o Obamově administrativě, kdy Obama podepsal zákon ohledně stanného práva a tím se potvrdily přes deset staré konspirační teorie . Zároveň, ale nedostatečně informovaní pisálkové přežvýkávají jejich domněnky o tom, co se stane, co se chystá apod. Skutečnost je ale opět trochu jiná a panika, která se záměrně šíří je podporována samotnou vládou USA.

Pouze pro registrované - registrace jen za 189 Kč/ měsíc

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aktualizováno Neděle, 08 Leden 2012 18:27
 
Holešovská výzva: Stop zadlužování a rozkrádání státu
Články - Politika
Napsal uživatel Petr Kulík   
Pátek, 06 Leden 2012 23:00

Situace naší země a jejích obyvatel není dobrá. Narůstá zadlužení, mnoha lidem už příjem nestačí ani na zaplacení základních životních potřeb jako je bydlení, elektřina, kvalitní jídlo. Exekutoři a vymahači dluhů se pohybují daleko za hranicí dobrých mravů, často i zahranicí zákona. Politici kradou už ne po milionech, ale po stovkách milionů či miliardách. Policie je paralyzovaná, mnozí soudci a státní zástupci kryjí korupční aféry i další trestnou činnost politiků a s nimi propojených podnikatelů. Většina národa je natolik znechucena panujícími poměry a vyčerpána zápasem o holou existenci, že už nemá dostatek energie, času ani chuti se vzepřít, lidé čekají, že to za ně udělá někdo jiný. Situace začíná být kritická, je nejvyšší čas aby v naší zemi byly zahájeny změny k lepšímu. V ČR působí několik desítek, možná i stovek protivládních iniciativ a sdružení. Jednotlivě žádné z nich nemá sílu k prosazení svých záměrů a dosažení obratu k lepšímu v naší zemi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

Aktualizováno Neděle, 08 Leden 2012 14:06
 
Politická špína - Jiří Krampol: Lidi nemají na žrádlo, na nic. Tady bude malér
Články - Politika
Napsal uživatel Petr Kulík   
Pátek, 06 Leden 2012 23:00

Máme tady ten nejodpornější kapitalismus, jaký existuje, říká herec a moderátor Jiří Krampol. Podle něj lidé už politiky nenávidí a je zaděláno na malér. Všude se jen platí a důchodci nezbývá na život. Krampol nechápe, jak je možné, že někdo poctivě celý život pracuje a má nakonec skončit na ubytovně, protože neuplatí z důchodu ani jedna plus nic.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aktualizováno Neděle, 08 Leden 2012 14:35
 
Politická špína - Někdo má byznys z drahých dálnic, my z nezaplacených složenek, hájí se advokát
Články - Politika
Napsal uživatel Petr Kulík   
Pátek, 06 Leden 2012 23:00

Kupčení se starými neuhrazenými pohledávkami ve výši desítek až stovek korun, kdy jsou po lidech i po několika letech prostřednictvím platebních rozkazů vyžadovány za uskutečněné právní kroky navíc tisíce korun, je podle České advokátní komory (ČAK) naprosto v pořádku.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aktualizováno Neděle, 08 Leden 2012 14:48
 
PF 2012 a Vše NEJ do Nového roku - aktualizováno
Články - Proroctví
Napsal uživatel Petr Kulík   
Neděle, 01 Leden 2012 18:16

 

 

PF 2012 a Vše NEJ do Nového roku

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aktualizováno Středa, 04 Leden 2012 01:25
 
Veselé Vánoce – převážně vážně
Články - Proroctví
Napsal uživatel Petr Kulík   
Neděle, 25 Prosinec 2011 15:53

Čas Vánoční patří na celém světě k záhadám. Je to až neuvěřitelné, jak se právě v době Vánoční hromadí hlášení o neidentifikovatelných objektech. Některé jsou velmi identifikovatelné a koumáci po celém světě nechápou, jak mohou sobi létat, příznivci konspirace zaplavují net  články o alternativních dopravních prostředcích na volnou energii a že NASA vyvinula nové sáně na neznámý pohon. A NASA samotná má plný kecky toho, že nastává mimozemská invaze Santa Clasů, dědů Mrázů a Ježíšků, naštěstí si nic neodnášejí, ale přinášejí cosi na Zem.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aktualizováno Neděle, 25 Prosinec 2011 16:25
 
Veselé Vánoce- a vesele
Články - 2012
Napsal uživatel Petr Kulík   
Neděle, 25 Prosinec 2011 00:10

Kapr zabalený, dárky naklepané a nezapomenout zabít vánočku. Zmlátit řízky, dohonit slepici kvůli vajíčkům,  přemluvit kocoura, že ve vaně není kapr,ale žralok, přemluvit žraloka, že to venku není kočka, ale maskovaná vopice, aby kapr nevyskočil z vany a nevodplul do Mongolska. Vánoce jsou náročný, to Vám teda řeknu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Aktualizováno Neděle, 25 Prosinec 2011 00:14
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 7 z 23