Proč jsou články placené?  Email
Napsal uživatel Petr Kulík   
Sobota, 25 Únor 2012 23:00

Tímto bych chtěl odpovědět na časté dotazy, proč jsou články na našem webu placené.

 

 

Všichni se asi shodneme na tom, že informace jsou dnes nejcennější. Když máte správné informace, můžete začít svůj biznis, když máte správné informace, víte, jaké bude počasí, a nezmoknete. Když máte správné informace, víte kde výhodně nakoupit a kde Vám dají hypotéku, a když máte ty správné informace, víte také jaká je hloupost si hypotéku brát.

Jsou informace důležité a méně důležité. Problém, ale nastane, když se k nám nedostanou důležité informace, když je před námi někdo zadržuje a nebo dokonce schválně komolí, mění , nebo dokonce, když někdo záměrně lže.  A to je první z důvodů, proč jsou články na tomto webu placené.  Když procházím různé weby, nacházím mnoho zkomolených a nebo nepřesných informací. Jak tyto chyby vznikají, už jsem psal v některém článku  zde na webu.  Proto si vždy hledám informace přímo u zdroje. A v tu chvíli si člověk uvědomí, který web je dobrý a který ne, ale není záměrem zde hodnotit úroveň webů a nebo hodnotit, kdo a který je lepší. Jsou weby dobré a jsou weby brakového rázu.

Najít ty správné informace vyžaduje mít své zdroje a také umět jazyk a vyznat se v problematice. Najít ty správné informace vyžaduje také spoustu času a práce, nejen na překladech, ale i přepisech a doplňování informací. Není to jen o tom přeložit článek, hodit ho na web a dopsat si k tomu nějaký svůj výlev, jak je to na většině českých webů.

Proto jsou články zde placené. Měsíční registrace stojí pouze 189 Kč a to je opravdu zanedbatelná částka vzhledem k hodnotě informací, které zde můžete najít. Navíc je dnes běžná praxe, že podobné weby zavedly zpoplatnění. Provoz webu něco stojí atd. atd., však to sami znáte. Nicméně na to se vymlouvat nikdo nebudeme.

Důležité je, že české weby nečtu, už kvůli tomu informačnímu šumu, který nacházím. Zpočátku mě to docela hodně naštvalo, jak si někdo může dovolit zkomolit tak důležité výzkumy a nebo poznatky lidí, kteří se dnes považují za špičky v oboru a nebo dokonce záměrně komolit informace. Ale dnes je to opět běžná praxe. Takto to ale dělat nechci. A ani nemusím.

Víte za ty roky, co člověk sleduje informace, co sleduje badatele a nové objevy, za tu dobu si člověk uvědomí, jak málo je dnes mezi lidmi informací a povědomí o skutečnu a o realitě. Je tolik informací, o kterých nemám ani čas napsat, protože momentálně na něčem pracuji, na jiném článku. A ve chvíli, kdy člověk pracuje na jednom tématu, slyší nové a velmi převratné informace. V takovou chvíli člověk nemá dost času, aby napsal to, co chce, natož aby si mohl dovolit ještě komolit.

A tak se mi hromadí informace, fotografie, odkazy, videa a emaily lidí, kteří mi posílají zajímavé typy a dotazy. Samozřejmě si zde neztěžuji, pouze by si někteří lidé měli uvědomit, co to znamená pátrat po informacích atd.  Nicméně, i když je to velmi náročné, tak pro mě osobně je to velmi přínosné a dělám od nevidím do nevidím. Když posloucháte odborníka, který mluví o nových technologiích monitorování  lidských myšlenek a uvádí u toho spousty zajímavých příkladů, nad kterými by se leckomu zamotala hlava, tak hodiny utíkají a jsou 3 ráno, ale člověk nemůže jen tak v polovině informace vypnout PC a nazdar bazar. Ano má práce mě baví a nelituji ani času ani té práce, protože mě samotnému to vyplňuje ty mezery, které člověk stále má a tím se mu otevírá mnoho  možností a mnoho nových obzorů a odpovědí. A díky tomu, pak mohu i lépe pomoci, když někdo potřebuje. Kromě toho, že píšu články na svůj web, tak dělám numerologické rozbory, občas karty. Ale především numerologii a I-Ting. A jsem k lidem upřímný. Mohl bych mít spoustu keců o duchovnu, o kosmickém vědomí, o 5 či 45 dimenzi a vymýšlet si, tak jak to dělá většina „osvícených“ z českých luhů a hájů. Naštěstí už nejsme ve středověku a lidé mají svůj mozek a zajímají je fakta.

A to je pro mě důležité – fakta. Ano jsem velmi duchovně založený, ale za duchovní kecy se dnes schovává většina samozvaných. A proto, když pak někdo má problém a chce udělat numerologický rozbor, tak se vždy ptám na fakta, neslibuji nemožné a hlavně pátrám po příčině. Takže se stane, že místo rozboru dám člověku odkaz na Jonášovu metodu detoxikace, protože to je příčinou jeho problémů. Ano mohl bych plácat o tom, že kosmické vědomí léčí vše atd atd. Ale myslím, že máte svůj mozek a nepotřebujete žádného faráře. Pro mě je důležitější někoho naučit jak si pomoci sám, než aby se stále vracel pro pomoc. To vede člověka k moudrosti a vím, že jednoho dne on bude pomáhat jiným a že se snad dostane k tomu, že i on jednou naučí někoho jak si pomoci sám.

A co je velmi fascinující, je fakt, že většinu duchovních pravidel dnes vysvětluje věda a málokdo o tom ví. To jsou ty mraky hodiny , roky bádání a čtení, kdy si člověk uvědomí, že nemusíme chodit do kostela abychom nalezli Boha a nebo vysvětlili telepatii. Mnoho vědců a badatelů mluví o stejných věcech jen jiným jazykem a nebo z jiného úhlu. Na druhou stranu ale člověk nepotřebuje vědu, aby poznal, že je nějaký Bůh, nebo kosmické vědomí atd atd, jedno jak to nazýváme.

Proto Vám přináším tato fakta. Ti co již vědí, nepotřebují fakta, aby uvěřili, ale fakta jim rozšíří jejich poznání a ukáže nové souvislosti. A ti co nevěří, tak ti snad prohlédnou a najdou svou pravdu. Pevně v to věřím a vím, že dostatek správných informací dokáže člověku otevřít oči. Protože to jsou informace a informace je podstatou hmoty a energie. Vše je informace i náš mozek, jak se v nejbližší době dočtete v připravovaném článku, A podle toho jaké máme informace, podle toho se dnes díváme na svět. Pokroucené informace udělají pokroucený svět.

Jsme v období, kdy se děje mnoho změn a ve velké rychlosti, sledujte, jak to graduje v politice, jak máme stále více krádeží, podvodů apod. A nejen u nás. Když sleduju experta, který vysvětluje, že tornáda, která se nyní objevují atypicky v místech, kde by se vyskytovat neměly a že to znamená souvislosti s tím a tím jevem, tak je člověku jasné, že se něco děje, Potvrzují to téměř všichni experti z různých oborů.  A o to jde, abyste věděli, co se vlastně děje. Je logické, že čím více registrovaných čtenářů bude, tím kvalitnější zprávy Vám můžu přinést a tím více zpráv se k Vám dostane. Lidem, kteří byli na mé přednášce, jsem poskytl měsíční volný vstup na tento web ke všem článkům, takže to není jen financích.

Co mě ale mrzí, je fakt, že se vyskytl  i útok na  náš web.  Někomu bylo líto zaplatit ubohých 190 Kč za měsíční registraci a strávil svůj čas hackováním a prolamováním hesel. Nevím, ale za hodinu výuky angličtiny si vydělám více jak těch 190 Kč a nestálo by mi za to krást a vézt kriminální aktivitu na prolamování hesel. To samo o sobě svědčí o úrovni dotyčného.  Nemusím ani připomínat, že taková činnost, jako je pokus o zcizení hesel, je trestným činem a také podle toho budeme postupovat.

Chystáme pro Vás mnoho zajímavých informací, které u nás nejsou a mnohem více. Samozřejmě uvítám i vaše podněty, které můžete dát na naší facebookové adrese : http://www.facebook.com/pages/Z%C3%A1hady-myst%C3%A9ria-a-tajemno/185764254800966?ref=ts

Zaregistrujte se pouze za 189 Kč za měsíc a nebo celoročně se slevou a mějte tak přístup ke všem nejnovějším aktuálním objevům, výzkumům, které najdete originálně jen na našem webu.

Aktualizováno Čtvrtek, 01 Březen 2012 18:20