Věštění

Informace o věštěníPetr Kulík a www.zahady-mysteria v Brno TV  Email
Napsal uživatel Petr Kulík   
Pondělí, 06 Leden 2020 00:00

Petr Kulík a www.zahady-mysteria v Brno TV

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aktualizováno Čtvrtek, 30 Leden 2020 18:35
Celý článek...
 
Na smetišti jasnovidců 6 - Magické rituály  Email
Napsal uživatel Petr Kulík   
Středa, 25 Květen 2016 20:35

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Velmi často dostávám dotazy ohledně magických rituálů, a proto jsem se rozhodl trochu poodhalit skutečnosti, podvody a praktiky ohledně rituálů. Nečekejte ale, že budu prozrazovat své Know-how. Pouze nastíním, na co by si lidé měli dávat pozor, co by mohlo fungovat, a jak se vyhnout podvodnicím.

 

 

Aktualizováno Středa, 25 Květen 2016 20:58
Celý článek...
 
Duchovní prostitutky a duchovní bahno  Email
Napsal uživatel Petr Kulík   
Středa, 28 Březen 2012 23:00


Tentokrát budu velmi kritický, oprávněně kritický, protože jsem v poslední době zhnusen tím, co čtu na různých webech, sociálních sítích a věšteckých webech. Máme tu rok 2012 a mnoho lidí je vystrašených z Mayského proroctví o konci světa a proto se vyrojila spousta duchovních prostitutek, které bez jakéhokoli vzdělání v duchovní oblasti ustrašeně melou do světa svoje bláboly o duchovnu, o transformaci apod.  Když si člověk pročítá, jací lidé dělají přednášky o čem a kdo jsou ti lidé, tak si uvědomí, jaké duchovní bahno se stává z ČR.

 

 

 

Odpradávna platí pravidlo, že duchovní učitel si své žáky vybírá a že adepti jógy, bojových umění, Zenu apod. musí studovat mnoho let, aby se někam dostal, aby dosáhl nějaké úrovně, a musí to být pod vedením skutečného Mistra nebo zkušeného učitele.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aktualizováno Středa, 15 Březen 2017 10:30
Celý článek...
 
O přirozenosti nadpřirozeného  Email
Napsal uživatel Petr Kulík   
Středa, 01 Únor 2012 23:00

„ Kdysi v dávnověku procházel městem bohatých v Číně starý poutník. Protože byli všichni bohatí a měli se za urozené, dívali se na poutníka jako na vandráka, zavírali před ním dveře a ani jídlo mu nedali. Až do chvíle, kdy ho jedna hodná žena pustila do domu a poté co odešel, se lidé v domě smáli štěstím. Toho si všimli ostatní a posléze i v dalších domech zavládl pocit štěstí. Kamkoli starý poutník vstoupil, všude se rozhostil moment štěstí. Poutník nedělal nic jiného, než to, že nahlédl lidem do duše a do očí a ukázal jim jejich vnitřní krásu a bohatství. Když se to dozvěděl správce města, chtěl poutníka pozvat k sobě, ale ten mezitím odešel. A lidé mu postavili malou vodní fontánu přímo na náměstí, jako vzpomínku, že pramen štěstí proudí stále z nitra, jen se napít. Když pijete moc, není to dobré, když pijete málo, také to není dobré.“

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aktualizováno Pátek, 17 Únor 2012 23:20
Celý článek...
 
Nostradamova ztracená kniha - video  Email
Napsal uživatel Petr Kulík   
Středa, 09 Listopad 2011 23:00

Nostradamova ztracená kniha

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aktualizováno Neděle, 06 Listopad 2011 18:50
Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 Další > Konec >>

Strana 1 z 3