Politika

Politika, tajemství a konspiraceLékaři vás možná nechají umřít, tvrdí ke zdravotním standardům Gajdůšková  Email
Napsal uživatel Petr Kulík   
Středa, 25 Květen 2011 12:37

Stupidita, hyenismus, drzost a úchylnost naší politiky nezná hranic. Politici už tu dávno nejsou pro nás a veřejně se vysmívají všem argumentům a protestům proti veřejnému okrádáni občanů a vykrádání českého státu. Lékaři skládají Hippokratovu přísahu, která je zavazuje k léčení lidí bez rozdílu a rozlišování. To už dnes neplatí. Jak dlouho si to ještě necháme líbit ? Korupce a farmaceutické korupční a nacistické praktiky prostupují celý politický systém. Máte rakovinu ? Váš problém a musíte se léčit jen za pomocí doporučených léků, ty levnější a účinnější se k nám ani nesmí dovážet, protože nejsou ekonomicky rentabilní a nebo jsou dokonce zakázané, jelikož jde o přírodní léky. A aby to nestačilo, tak cpeme každý ze svého velkou sumu peněz na luxusní kanceláře a zařízení zdravotních pojišťoven a peněz je stále méně a nakonec si za vše budeme platit sami a nakonec nás ani neošetří. Kdo zastaví tento zkorumpovaný systém ? Sám se nezastaví a devianti nahoře se svých koryt sami nevzdají, nebo jste tak hloupí, že myslíte, že ano?

 

Aktualizováno Středa, 25 Květen 2011 13:23
Celý článek...
 
Velké lži - Usama bin Ladin konečně zabit  Email
Napsal uživatel Petr Kulík   
Čtvrtek, 05 Květen 2011 00:34

Celý svět se nechal oklamat médii tvrzením, že bin Ladin byl právě zastřelen. Všichni se odvolávají na to, že tuto informaci potvrdil i americký prezident Obama a když tohle říká sám Big brother -Velký bratr, tak to přece musí být pravda, ne? Skutečnost je ale úplně jiná. Fotografie, kterou vydala Britská média, je podvrh a Usama bin Ladin sice zemřel, to je fakt, ale mnohem dříve. Takže celá tato lež má jen své pozadí a záměr.

 

 

 

 

 

 

Aktualizováno Čtvrtek, 05 Květen 2011 00:44
Pro čtení dále je nutná registrace...
 
Jaderná katastrofa v Německu  Email
Napsal uživatel Petr Kulík   
Čtvrtek, 24 Březen 2011 22:37

 

 

Zdroj: janzeman.blog.iDNES.cz

Pí. Merkelová si asi myslí, že si zvýší popularitu u euroekoteroristů a zavděčí se uhelnozelenoplynové lobby.

Tak jsem si zde přečetl že pí. Merkelová hodlá zastavit 7 nejstarších reaktorů v Německu.

Podívejme se, které to jsou:

 

 

Aktualizováno Čtvrtek, 24 Březen 2011 22:44
Celý článek...
 
Přichází fatální změna Lisabonské smlouvy. Modří i oranžoví jsou euroservilní slaboši  Email
Napsal uživatel Petr Kulík   
Pondělí, 21 Březen 2011 02:09

Přichází fatální změna Lisabonské smlouvy. Modří i oranžoví jsou euroservilní slaboši

Přichází fatální změna Lisabosnké smlouvy - Záhady, mystéria a tajemstvíPoslanci a senátoři selhali. Dali Nečasovi mandát říct Bruselu ANO. Nevěděli nejspíš, o čem hlasovali (vláda jim to vlastně ani neřekla). V Senátu pro souhlas hlasovalo 70 ze 70 přítomných!

Premiér nyní odjede do Bruselu, a na dotaz prezidenta EU van Rompuye, jestli souhlasí se změnou smlouvy o fungování EU tak, že se tam přidá věta

Členské státy, jejichž měnou je euro, mohou zavést mechanismus stability, který bude aktivován v případech, kdy to bude nezbytné k zajištění stability eurozóny jako celku. Poskytnutí jakékoli požadované finanční pomoci v rámci tohoto mechanismu bude podléhat přísné podmíněnosti, řekne ANO.

Aktualizováno Čtvrtek, 24 Březen 2011 16:57
Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 21 22 Další > Konec >>

Strana 22 z 22