Politika

Politika, tajemství a konspiraceSenátoři se pustili do "cikánů". Nepracují a řádí  Email
Napsal uživatel Petr Kulík   
Úterý, 11 Říjen 2011 15:29

„Řešíme důchodovou reformu, počítáme, kolik pracujících osob bude v roce 2050 připadat na jednoho důchodce, ale černou díru, do které házíme sociální dávky pro naše milé nepřizpůsobivé spoluobčany, neřešíme. Naopak jim dáváme větší a větší prostor pro jejich řádění. Vadí mi to. Vadí mi to i v kontextu změn, které připravuje ministr Drábek pro zdravotně postižené. Tam se mají šrouby utahovat. Jako člen zákonodárného sboru bych s tím jistě něco měl dělat. Jenže si připadám jako bojovník s větrnými mlýny. Ono se (mimo jiné) jedná o nezanedbatelnou voličskou skupinu," dodává Pakosta.

Mírný rozsudek se nelíbí ani senátorovi uskupení Severočeši.cz Jaroslavu Doubravovi. „Překvapilo mě, že ve čtvrtek vynesl odvolací Vrchní soud v Praze rozsudek, podle kterého sedmnáctiletý cikán z Krupky nepůjde sedět na deset, ale jenom na pět let do vězení. Nebyl uznán vinným za rasově motivovaný pokus o vraždu, znásilnění, vydírání a loupež. Dopustil se "jenom" vydírání a znásilnění. Považuji to za lidské i profesní selhání vrchního soudu. Jsem rozhořčen tím, jak se soudní vrchnost vypořádala s rasistickým vražedným útokem," komentoval celou věc senátor Doubrava.

„On totiž vrchní soud za takovou "maličkost" nebude přece cikánského vraha soudit jako vraha. Přitom sedmnáctiletý cikánský útočník ještě s jedním mladším cikánským klukem málem ukopali k smrti dvanáctiletého chlapce jen proto, že ho náhodně potkali, a proto, že "byl bílej". Jen shodou štěstěny chlapec přežil," napsal rozhořčený senátor.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aktualizováno Úterý, 11 Říjen 2011 15:36
Celý článek...
 
Cikánská stupidní drzost - Jsme národ, hlásí Romové. Odpověd: Založte si stát a starejte se  Email
Napsal uživatel Petr Kulík   
Úterý, 11 Říjen 2011 15:24

Podle bývalých poslanců Federálního shromáždění ČSFR za Romskou občanskou iniciativu - Občanské fórum jsou Romové národ. Jejich stanovisko přednesli Zdeněk Guži, Klára Samková a Karel Holomek. Senátor Jaroslav Doubrava ale míní, že pokud jsou národ, tak ať si založí vlastní stát.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aktualizováno Úterý, 11 Říjen 2011 15:28
Celý článek...
 
Politická mafie - Vondra a Nečasova šéfka kabinetu musí k výslechu na organizovaný zločin  Email
Napsal uživatel Petr Kulík   
Úterý, 11 Říjen 2011 14:13

Ačkoliv má dnes pršet a být docela zima, ministr obrany Alexander Vondra se bude asi dost potit. Tedy pokud je Česká republika opravdu právní stát. A šéfová sekce kanceláře Úřadu vlády Jana Nagyová bude na tom stejně hned ve středu. Oba mají totiž vypovídat o okolnostech úniku informací od utajovaného svědka, Rakušana Stefana Szücze v kauze Pandur.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aktualizováno Úterý, 11 Říjen 2011 15:29
Celý článek...
 
Romská otázka a cikánská kriminalita a invaze  Email
Napsal uživatel Petr Kulík   
Úterý, 11 Říjen 2011 03:16

Nejsem politik, nejsem člen žádné extremistické skupiny, nejsem dokonce ani žádný aktivista. Jsem jen obyčejný naštvaný občan, který už se nemůže dívat na tu stoku lží. Učím své žáky pokoře a odpuštěním vývoji apod. A přesto – existuje snaha o dobro a existuje kriminalita a tedy opačné tendence – o zlo, zneužívání apod. Nejprve je třeba ukázat přesně na cikánskou kriminalitu, POJMENOVAT viníky a ŘEŠIT A NE SI MASTIT TRIKO POLITICKÝMA KECAMA.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aktualizováno Úterý, 11 Říjen 2011 03:18
Celý článek...
 
„Policie brání cikány proti slušným občanům!!!“ – volají slušní občané při demonstraci - část 2  Email
Napsal uživatel Petr Kulík   
Úterý, 11 Říjen 2011 03:12

„Policie brání cikány proti slušným občanům!!!“ – volají slušní občané při demonstraci

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aktualizováno Čtvrtek, 13 Říjen 2011 10:59
Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Další > Konec >>

Strana 11 z 21