Technika

Záhady a tajemství pokrokové techniky"Anomálie v Atlantiku" Podivnosti v Bermudském trojúhelníku, otevírá se starobylá brána, nebo se znovu objevuje Atlantida?
Napsal uživatel Petr Kulík   
Středa, 13 Duben 2011 23:30

Poslední dobou se projevuje mnoho geofyzikálních anomálii po celém světě. Tento článek popisuje jednu z těchto anomálii v oblasti Bermudského trojúhelníku. Je jasné, že nejde o žádnou přirozenou příčinu a opět se zde objevuje „cover story“ americká armády, která tvrdí, že jde o testování GPS. V tomto článku se objevuje jméno - Steve Quayle, který tuto anomálii vysvětluje také a jeho názor a fascinující výzkum si můžete přečíst v brzké době, jelikož pracuji na jeho překladu.

 

 

Pro čtení dále je nutná registrace...
 
Kvantový stroj - Sakkara
Napsal uživatel Petr Kulík   
Sobota, 19 Březen 2011 01:20

Sakkára - Záhady, mystéria a tajemstvíSakkára, jedno z nejtajemnějších míst Egypta, byla navržena vysoce postaveným knězem Imhotepem, géniem v mnoha oborech. Prvním filozofem historie, otcem medicíny, fyziky, architektury a chemie. Řekové, kteří studovali egyptské dějiny, ho pojmenovali Asklépio nebo Esculap, na počest jeho lékařských úspěchů. Také ho nazývali Hermes Trismegistus, trojnásobně veliký, pro jeho filozofické a lékařské vědomosti a také proto, že odhalil zákonitosti fungování vesmíru. Imhotep, jeden z nejvyšších knězů Školy mystérií Hórova oka, nechal postavit Sakkáru, do níž investoval mnoho času, pracovních sil a zdrojů a jež později duchovně i materiálně obohatila jeho lid.  Přidejte se k nám na Facebook - http://www.facebook.com/pages/Z%C3%A1hady-myst%C3%A9ria-a-tajemno/185764254800966

 

 

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 Další > Konec >>

Strana 2 z 2