Politika

Politika, tajemství a konspiraceNázor Tomio Okamury na dění v našem státě  Email
Napsal uživatel Petr Kulík   
Pátek, 17 Červen 2011 13:29

Argumenty a fakta, která zazní nížeji, nejsou nová, ani objevná. Jen se

zdá, že hlavně na vládě, se nad nimi nechce nikdo zamýšlet.

Je krize....

Ano - ale, který z úředníků, lékařů nebo policistů ji zavinil ? Celosvětovou

krizi rozpoutaly chamtivé a nepoctivé finanční ústavy a ratingové firmy.

Do nepoctivých praktik byli namočeni světoví finanční hráči, někteří i s

pobočkami či působností v České republice. V rámci krize se mnohé banky

po celém světě dostávaly do ztrát - české pobočky jsou ale v neustálém

zisku, který posílají od počátku krize mateřským společnostem do

zahraničí. Češi tak mj. pokrývají ztráty způsobené jinde a jinými. Státní

zaměstnanci se těžko smíří s tím, že oni budou platit za podvody v

nejbohatším podnikatelském oboru.

 

 

 

 

 

Aktualizováno Pátek, 17 Červen 2011 13:35
Celý článek...
 
Sýrie je obětí západního mediálního spiknutí  Email
Napsal uživatel Petr Kulík   
Pondělí, 13 Červen 2011 22:17

Ti, kdo dnes organizují násilnosti v Sýrii rozhodně nejsou mírumilovní vyznavači demokracie západního stylu a je skutečně smutné, že je Západ podporuje, protože zejména fundamentalisté, kteří tvoří do značné míry jejich řady se nijak netají tím, že demokracie a svoboda jsou skutečně tím posledním, co mají v úmyslu po případném převzetí moci v zemi zavést. Rebelové jsou vybaveni nejen moderními zbraněmi ve značném množství, které byly do země propašovány z Iráku, Turecka, Jordánska, Libanonu a Saúdské Arábie, ale mnozí z nich prošli i teroristickým výcvikem v Turecku, Jordánsku, Libanonu a Iráku. Už jenom množství mrtvých na straně syrské armády a bezpečnostních složek od počátku nepokojů ukazuje, že rebelové své požadavky a program rozhodně nechtějí prosazovat diskusí a dalšími demokratickými prostředky, ale že vyhledávají konflikty a jsou rozhodnuti jít cestou zabíjení a teroru. Nezbývá se tedy než ptát, proč protestující zabíjejí, když je jejich programem demokracie.

 

 

 

Aktualizováno Pondělí, 13 Červen 2011 22:33
Celý článek...
 
Právo na stávku a špína našeho soudního a politického systému  Email
Napsal uživatel Petr Kulík   
Pondělí, 13 Červen 2011 18:32

Soud zakázal stávku. Návrhy byly podány v pátek 10. června ve 12:30 hod. a Kalousek na tiskové konferenci sdělil, že už někdy kolem 21:00 nebo 22:00 hod. téhož dne dostal do datové schránky ministerstva ta usnesení. Před odborářskými předáky i veřejností byla jejich existence tajena a odborářským předákům byla kolem půlnoci z pátku na sobotu zaslána pozvání na mimořádné zasedání vlády, a to na sobotní 14:00 hodinu. V době odeslání pozvánek už měl asi 2 hodiny filuta Kalousek obě usnesení doručena v ministerském počítači... . A následujícího dne ve Strakově akademii, v předsíni zasedačky vlády, si odborové předáky vyhmátla Justiční stráž a na místě jim usnesení doručila. Vykonatelnými se proto stala právě tímto okamžikem! Odboráři nato odešli a vláda jakoby naivně na ně hodinu čekala, aby s nimi pokračovala v jednání - o čem, to není vůbec jasné. Možná jen aby se jim vysmála. Bylo to opravdu dobře zrežírované, jen co je pravda!

 

 

Aktualizováno Pondělí, 13 Červen 2011 18:42
Celý článek...
 
Lékaři vás možná nechají umřít, tvrdí ke zdravotním standardům Gajdůšková  Email
Napsal uživatel Petr Kulík   
Středa, 25 Květen 2011 12:37

Stupidita, hyenismus, drzost a úchylnost naší politiky nezná hranic. Politici už tu dávno nejsou pro nás a veřejně se vysmívají všem argumentům a protestům proti veřejnému okrádáni občanů a vykrádání českého státu. Lékaři skládají Hippokratovu přísahu, která je zavazuje k léčení lidí bez rozdílu a rozlišování. To už dnes neplatí. Jak dlouho si to ještě necháme líbit ? Korupce a farmaceutické korupční a nacistické praktiky prostupují celý politický systém. Máte rakovinu ? Váš problém a musíte se léčit jen za pomocí doporučených léků, ty levnější a účinnější se k nám ani nesmí dovážet, protože nejsou ekonomicky rentabilní a nebo jsou dokonce zakázané, jelikož jde o přírodní léky. A aby to nestačilo, tak cpeme každý ze svého velkou sumu peněz na luxusní kanceláře a zařízení zdravotních pojišťoven a peněz je stále méně a nakonec si za vše budeme platit sami a nakonec nás ani neošetří. Kdo zastaví tento zkorumpovaný systém ? Sám se nezastaví a devianti nahoře se svých koryt sami nevzdají, nebo jste tak hloupí, že myslíte, že ano?

 

Aktualizováno Středa, 25 Květen 2011 13:23
Celý článek...
 
Velké lži - Usama bin Ladin konečně zabit  Email
Napsal uživatel Petr Kulík   
Čtvrtek, 05 Květen 2011 00:34

Celý svět se nechal oklamat médii tvrzením, že bin Ladin byl právě zastřelen. Všichni se odvolávají na to, že tuto informaci potvrdil i americký prezident Obama a když tohle říká sám Big brother -Velký bratr, tak to přece musí být pravda, ne? Skutečnost je ale úplně jiná. Fotografie, kterou vydala Britská média, je podvrh a Usama bin Ladin sice zemřel, to je fakt, ale mnohem dříve. Takže celá tato lež má jen své pozadí a záměr.

 

 

 

 

 

 

Aktualizováno Čtvrtek, 05 Květen 2011 00:44
Pro čtení dále je nutná registrace...
 
<< Začátek < Předchozí 21 22 23 Další > Konec >>

Strana 22 z 23