Záhady, mystéria, tajemství, mimozemské civilizace, medicína, věštění, politika, konspirace

[googlee9b41d57d384fd04.html]Likvidace Slovanské rasy
Články - Politika
Napsal uživatel Petr Kulík   
Pátek, 10 Květen 2019 16:10

 

Odhalení ohledně cílených plánů na likvidaci Slovanského  národa

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Facebook je teroristická, nacistická a rasistická organizace !!!
Články - Politika
Napsal uživatel Petr Kulík   
Čtvrtek, 09 Srpen 2018 21:38

 

 

Facebook je teroristická, nacistická a rasistická organizace !!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pokud Vám připadá název článku až moc drsný, tak se nenechte mýlit. Facebook rozhodně JE teroristická, rasistická a nacistická organizace.

Kauza Facebook criminality je dnes běžné téma na internetu, protože miliony lidí, si čím dál více stěžuje na to, že jim Facebook zablokoval profil. Pokud Facebook zablokuje profil nějakého trotla, který sprostě napadá lidi, uráží je, pokud Facebook zablokuje člověka, který na Facebooku otevřeně plánuje teroristický útok, bylo by to vše v pořádku. Situace je ale naprosto opačná. Facebook šikanuje uživatele, kteří píší politicky nekorektní články a příspěvky a zablokují snad každého, kdo pravdivě píše články o kriminalitě krimigrantů. Situace je následovná – sdílíte článek, kde se píše, že černí krimigranti znásilnili a zapálili evropanku a v článku jsou i fotografie, a vzápětí dostanete na Facebooku upozornění, že Facebook příspěvek smazal, protože je na něm vyobrazeno násilí a nebo porušuje jejich zásady komunity. Nebo sdílíte na Facebooku fotografii, kde je česká dívka v českém kroji s komentářem, že zde je česká kultura a ne islámský stát a Facebook tento příspěvek smaže , že porušuje jejich zásady komunity.

 

 

 

 

 

 

 

 

Aktualizováno Čtvrtek, 09 Srpen 2018 21:59
 
Tajné spisy KGB o UFO -dokument
Články - UFO
Napsal uživatel Petr Kulík   
Neděle, 26 Červen 2016 11:57

 

 

Tajné spisy KGB o UFO

      

 

 

Aktualizováno Neděle, 26 Červen 2016 12:02
 
Společnosti a firmy, které produkují GMO a monsanto produkty
Články - Prostředí
Napsal uživatel Petr Kulík   
Čtvrtek, 26 Květen 2016 23:17

 

 

Společnosti a firmy, které produkují GMO a monsanto produkty

 

     

 

 

Aktualizováno Čtvrtek, 26 Květen 2016 23:29
 
SICILSKÁ MAFIE VYHLÁSILA VÁLKU VŠEM MUSLIMŮM NA SICÍLII A SLIBUJE, ŽE JE VYŽENE PRYČ Z OSTROVA VŠEMI DOSTUPNÝMI PROSTŘEDKY
Články - Politika
Napsal uživatel Petr Kulík   
Čtvrtek, 26 Květen 2016 11:12

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vypadá to, že islámští následníci Mohameda dostali „nabídkou, kterou nemohou odmítnout“, v řeči mafie.

 

Po celá léta tvrdilo, že Cosa Nostra, N'drangheta a další sicilské a kalábrijské gangy byly zapojeny do pomoci muslimským "migrujícím pracovníkům" cestujících na Sicílii a poté dál do vnitrozemí Itálie za jistý poplatek. Nyní s „vyrobenou“ "uprchlickou krizí," byla Sicílie kompletně zaplavena africkými a pákistánskými Muslimy, kteří nyní tvoří vlastní gangy a útočí na místní obyvatele. Nejhorší je to v Palermu, jedním z "mafiánských center" Sicílie.

 

Aktualizováno Čtvrtek, 26 Květen 2016 11:28
 
Na smetišti jasnovidců 6 - Magické rituály
Články - Věštění
Napsal uživatel Petr Kulík   
Středa, 25 Květen 2016 20:35

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Velmi často dostávám dotazy ohledně magických rituálů, a proto jsem se rozhodl trochu poodhalit skutečnosti, podvody a praktiky ohledně rituálů. Nečekejte ale, že budu prozrazovat své Know-how. Pouze nastíním, na co by si lidé měli dávat pozor, co by mohlo fungovat, a jak se vyhnout podvodnicím.

 

 

Aktualizováno Středa, 25 Květen 2016 20:58
 
16 Amerických států se spojilo pro zablokování práva Sharia
Články - Politika
Napsal uživatel Petr Kulík   
Úterý, 24 Květen 2016 11:42

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Velmi pozitivní zpráva z USA

16 Amerických států se spojilo pro zablokování práva Sharia

 

Aktualizováno Úterý, 24 Květen 2016 11:52
 
Putin otevřeně radí svým občanům, aby se nevzdávali svých zbraní
Články - Politika
Napsal uživatel Petr Kulík   
Pátek, 06 Květen 2016 11:25

 

 

    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

      Zatímco v USA se živě diskutuje o návrhu zákonů o zákazu zbraní, podobná situace nastává na radu USA i v Evropě. České politické děvky také chtějí zakázat zbraně a dokonce v případě války nebo velkých nepokojů, chce česká vláda zabavovat občanům zbraně.

 

 

  

Aktualizováno Pátek, 06 Květen 2016 11:49
 
Dnes - Filadelfie - další muslimské hovado chtělo popravit policistu
Články - Politika
Napsal uživatel Petr Kulík   
Pátek, 08 Leden 2016 22:46

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dnes 8.1 2016 Západní Filadelfie - muslimská poprava amerického policisty

 

 

 

 

 

 

Aktualizováno Pátek, 08 Leden 2016 23:14
 
Další teroristický útok - nyní USA Kalifornie San Bernardino
Články - Politika
Napsal uživatel Petr Kulík   
Čtvrtek, 03 Prosinec 2015 00:04

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

V Kalifornii v San Bernardino se dnes střílelo- 1 -3 velmi dobře vyzbrojení muži začali střílet na konferenci v Inland Regional Center.

 

 

 

Aktualizováno Čtvrtek, 03 Prosinec 2015 00:24
 
Invaze do Evropy – záběry, které v TV neuvidíte, jak se chovají zběhlíci
Články - Politika
Napsal uživatel Petr Kulík   
Neděle, 29 Listopad 2015 18:32

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Neustále nám lžou o tom, jak velcí chudáčkové jsou uprchlíci, jak jsou zbídačení a jak představují elitu světa a jak mají vybudovat novou lepší Evropu. V TV záměrně ukazují fotky, kde jsou děti apod., ale žen a dětí je podle statistik a očitých svědků mezi zběhlíky jen 1 procento !!!

 

 

 

 

 

 

Aktualizováno Neděle, 29 Listopad 2015 18:36
 
Výrazný obrat celosvětových sil – Rusko upevňuje svoji pozici a spolupráci s Evropou
Články - Politika
Napsal uživatel Petr Kulík   
Neděle, 22 Listopad 2015 02:22

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bohužel přicházím na to, že různé weby kradou  mé informace z tohoto webu a článků !!, aniž by uvedli zdroj informací, což je trestné a neetické. Proto varuji - Tento web, články a informace jsou vlastnictvím autora. Jakékoli použití, kopírování a publikace informací z tohoto webu lze pouze se souhlasem autora !  Poslední informace o vývoji předkládám do neplacené sekce, aby lidé věděli, co se u nás nyní tají a protože média pomáhají stále propagovat islám, uprchlíky a tím ohrožují bezpečnost státu a vyvolávají extrémistické nálady. Pokud najdu opět další informace ze svého webu jinde bez uvedení autora a bez mého souhlasu a uvedení zdroje, dám všechny články do placené sekce !!!


Již ten samý den, 13 listopadu 2015, jak jsem viděl první záběry a informace o teroristických útocích v Paříži, jsem věděl, že na tom je něco moc divného a že to nesedí a že mi to připomíná teroristické útoky z 9. září v New Yorku z roku 2001. A ten samý večer jsem psal ve zprávě na FB skupině, že mám silné podezření, že do celého incidentu budou zapojeny tajné informační složky. Čím více jsem sledoval zprávy a četl informace v médiích, tím byl scénář s 9/11 čím dále podobnější. Také se našly falešné pasy ihned po útocích. Také se objevily fotky potencionálních útočníků a také se objevily razie, aby byli zabiti a umlčeni svědkové a zakryla se tak pravda.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aktualizováno Neděle, 22 Listopad 2015 19:33
 
Situace v Evropě spěje ke krachu unie a změně a vytlačení islámu z Evropy
Články - Politika
Napsal uživatel Petr Kulík   
Čtvrtek, 19 Listopad 2015 21:24

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Přestože v českém mediálním bahně neustále lžou, o tom, že uprchlíci jsou elita světa, samý inženýr, doktor, proktolog a bůhví co ještě, a přestože stále kritizují odpůrce uprchlíků a říkají, že ČR je bezpečná a máme milovat uprchlíky a brát si je do svých domovů. Tak situace je podstatně jiná.  Mnoho států se potýká s teroristickou hrozbou, mnoho států zpřísňuje bezpečnostní opatření a mnoho státu se otevřeně staví nejen proti uprchlíkům, ale zároveň velmi tvrdě vystupuje proti islámu.

 

Přidejte se k naší FB stránce -

https://www.facebook.com/Z%C3%A1hady-myst%C3%A9ria-a-tajemno-185764254800966/

 

 

Bohužel přicházím na to, že různé weby kradou  mé informace z tohoto webu a článků !!, aniž by uvedli zdroj informací, což je trestné a neetické. Proto varuji - Tento web, články a informace jsou vlastnictvím autora. Jakékoli použití, kopírování a publikace informací z tohoto webu lze pouze se souhlasem autora !  Poslední informace o vývoji předkládám do neplacené sekce, aby lidé věděli, co se u nás nyní tají a protože média pomáhají stále propagovat islám, uprchlíky a tím ohrožují bezpečnost státu a vyvolávají extrémistické nálady. Pokud najdu opět další informace ze svého webu jinde bez uvedení autora a mého svolení a uvedení zdroje, dám všechny články do placené sekce !!!

 

 

 


 

Aktualizováno Neděle, 22 Listopad 2015 19:33
 
Národní bezpečnost a národní hrdost, útoky na prezidenta ČR a samozvaní vládci českého mínění.
Články - Politika
Napsal uživatel Petr Kulík   
Středa, 18 Listopad 2015 22:50

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dlouho, opravdu velmi dlouho jsem se zdráhal něco napsat o uprchlické krizi. Jen jsem sledoval, co se děje, sledoval jsem tupé hlavy z řad politiků, kteří tvrdili, že černí zběhlíci pozvednou Evropu a jak zvýší ekonomiku. Sledoval jsem i opačné strany, jak varují před islámským nebezpečím. Celou dobu jsem mlčel a sbíral informace a nestačil se divit jaká debilita a duševní poruchy se projevuje u představitelů Bruselu a nadnárodních zájmových skupin. Lidé se mě stále ptali a psali mi, jaký mám názor a informace. Ale nemohl jsem psát, nemohl jsem prostě napsat žádný článek k tomuto hnusu, co se u nás děl a děje, protože mi hned bylo jasné, jak to dopadne a že zde bude tak vyhrocená situace. To, co se nyní stalo a děje v Paříži, a co se následně začalo dít v českém mediálním bahně, to už opravdu přesahuje všechny meze. Většina států nyní zavírá hranice, pořádají se krizové a bezpečnostní schůzky vedoucích představitelů ohledně uprchlíků a přicházejícímu terorismu, tajné služby varují před vysokým nebezpečím teroristických útoků. Náš prezident M Zeman dlouhou dobu předtím varoval, že se toto stane. Dlouhou dobu ho v médiích kritizovali a dehonestovali a přesto vyjadřoval názor většiny občanů.

Přidejte se k naší FB stránce -

https://www.facebook.com/Z%C3%A1hady-myst%C3%A9ria-a-tajemno-185764254800966/


Bohužel přicházím na to, že různé weby kradou  mé informace z tohoto webu a článků !!, aniž by uvedli zdroj informací, což je trestné a neetické. Proto varuji - Tento web, články a informace jsou vlastnictvím autora. Jakékoli použití, kopírování a publikace informací z tohoto webu lze pouze se souhlasem autora !  Poslední informace o vývoji předkládám do neplacené sekce, aby lidé věděli, co se u nás nyní tají a protože média pomáhají stále propagovat islám, uprchlíky a tím ohrožují bezpečnost státu a vyvolávají extrémistické nálady. Pokud najdu opět další informace ze svého webu jinde bez uvedení autora a mého  svolení a bez uvedení zdroje, dám všechny články do placené sekce !!!

 

 

 

 

 

 

Aktualizováno Neděle, 22 Listopad 2015 19:32
 
Výrazný obrat celosvětových sil – Putin oficiálně vydal zatykač na bankstera Sorose
Články - Konspirace
Napsal uživatel Petr Kulík   
Pondělí, 16 Listopad 2015 20:15

 

 

 

 

Putin oficiálně vydal zatykač na banstera Sorose, Amerika se bouří proti Obamovi, Obama vyhlásil měsíc prosinec jako národní den ocenění Islámů a přijal 10 000 Syrských muslimů do USA

 

 

 

 

 

Přidejte se k naší FB stránce - https://www.facebook.com/Z%C3%A1hady-myst%C3%A9ria-a-tajemno-185764254800966/

 

Bohužel přicházím na to, že různé weby kradou  mé informace z tohoto webu a článků !!, aniž by uvedli zdroj informací, což je trestné a neetické. Proto varuji - Tento web, články a informace jsou vlastnictvím autora. Jakékoli použití, kopírování a publikace informací z tohoto webu lze pouze se souhlasem autora !  Poslední informace o vývoji předkládám do neplacené sekce, aby lidé věděli, co se u nás nyní tají a protože média pomáhají stále propagovat islám, uprchlíky a tím ohrožují bezpečnost státu a vyvolávají extrémistické nálady. Pokud najdu opět další informace ze svého webu jinde beu uvedení autora a mého svolení a uvedení zdroje, dám všechny články do placené sekce !!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aktualizováno Neděle, 22 Listopad 2015 22:15
 
Teroristické útoky v Paříži 2015 – nové 9/11 v Evropě? Příliš mnoho otazníků a nejasností
Články - Politika
Napsal uživatel Petr Kulík   
Sobota, 14 Listopad 2015 15:16

 

 

Nejspíš všichni sledujete události kolem teroristických útoků v Paříži z 13. 11 2015. Podle všech indicíí to vypadá, že se jedná o další obdobu 9/11, a do této události jsou zapojeny tajné složky. Na Amerických webech se o této možnosti velmi živě diskutuje, protože tomu napovídá i mnoho okolností. Zde jde pravděpodobně o Americkou snahu dostat se opět do do Sýrie a snažit se vyrovnat Rusům.

 

Zde jsem informoval o události na Facebookové stránce www.zahady-mysteria.cz. Postupně budu přidávat informace, tak zjistím ze svých zdrojů

 

 

 

 

 

 

 

 

Přidejte se k naší FB stránce - https://www.facebook.com/Z%C3%A1hady-myst%C3%A9ria-a-tajemno-185764254800966/

Bohužel přicházím na to, že různé weby kradou  mé informace z tohoto webu a článků !!, aniž by uvedli zdroj informací, což je trestné a neetické. Proto varuji - Tento web, články a informace jsou vlastnictvím autora. Jakékoli použití, kopírování a publikace informací z tohoto webu lze pouze se souhlasem autora !  Poslední informace o vývoji předkládám do neplacené sekce, aby lidé věděli, co se u nás nyní tají a protože média pomáhají stále propagovat islám, uprchlíky a tím ohrožují bezpečnost státu a vyvolávají extrémistické nálady. Pokud najdu opět další informace ze svého webu jinde bez uvedení autora a mého svolení a uvedení zdroje, dám všechny články do placené sekce !!!

 

 

 

 

Aktualizováno Neděle, 22 Listopad 2015 19:48
 
Jak jsem vyhrál válku s uprchlíky - část 1
Články - Konspirace
Napsal uživatel Petr Kulík   
Úterý, 06 Říjen 2015 23:16

 

 

 

          Jak jsem vyhrál válku s uprchlíky

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Upozorňují, že celý příběh není podle skutečných událostí a veškerá podobnost hrdinů, okolnosti a události jsou čistě náhodné, jakýkoli protest, anebo důkaz pravosti příběhu a podobnost s mou osobou bude hnát až k Mongolskému mezinárodnímu tribunálu a pachatel bude prodán na arabském trhu.

 

 

 

 

 

 

Aktualizováno Úterý, 06 Říjen 2015 23:22
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 1 z 21