Záhady, mystéria, tajemství, mimozemské civilizace, medicína, věštění, politika, konspirace

[googlee9b41d57d384fd04.html]Proč jsou články placené?
Články - Prostředí
Napsal uživatel Petr Kulík   
Sobota, 25 Únor 2012 23:00

Tímto bych chtěl odpovědět na časté dotazy, proč jsou články na našem webu placené.

Aktualizováno Čtvrtek, 01 Březen 2012 18:20
 
Pomoc, o kterou nikdo nestojí
Články - Politika
Napsal uživatel Petr Kulík   
Pondělí, 06 Únor 2012 23:00

O tom, co se děje v Řecku se nedozvíte z českých médií, protože ty Vás budou stále masírovat cílenou lží na politickou objednávku a budou Vás stále strašit. Zde je článek o výpovědi lidí o skutečné situaci v Řecku, i když se politice nevěnuji, ale snažím se zde na www.zahady-mysteria.cz poukázat na politickou hospodářskou mafii a jejich špínu. Zajímavé je, že podobná situaci jako v Řecku je i u nás v ČR. Ale zatímco v ŘECKU SE STÁVKUJE, TAK ČESKÉ OVCE JEN BEJKAJÍ A JDOU NA PORÁŽKU A NAŠE POLITICKÁ MAFIE MŮŽE DÁL ROZKRÁDAT, TUNELOVAT A OŽEBRAČOVAT A DRANCOVAT NAŠI REPUBLIKU.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aktualizováno Pondělí, 05 Březen 2012 13:15
 
Výsledky "humanitární intervence" NATO v Libyi
Články - Politika
Napsal uživatel Petr Kulík   
Pondělí, 06 Únor 2012 19:13

Vybombardovaná města, ze kterých zůstaly ruiny. Více než osm tisíc tajně vězněných a mučených lidí. Rasistické násilí vůči černým Afričanům. Milice operující bez kontroly a vzájemně bojující mezi sebou. Zcela neschopná prozatímní vláda bez mandátu lidu. Studentské protivládní nepokoje a zelený odpor, pokračující i po mučednické smrti Muammara Kaddáfího, který v minulých dnech vyvrcholil znovudobytím města Baní Walíd. To je obrázek nové, tzv. demokratické Libye.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aktualizováno Čtvrtek, 01 Březen 2012 19:17
 
Úpadek evropské ekonomiky spuštěný malou skupinkou velkých ranařů z Wall Street
Články - Politika
Napsal uživatel Petr Kulík   
Neděle, 05 Únor 2012 19:03


Jednou z věcí, které jsme se za těch téměř 30 let v brookerském businessu naučili, je ta, že samoregulace nefunguje. Jednotliví hráči jsou prostě příliš nekorektní, hrabiví a ukázali, že regulace dokáží ohnout až na samotnou hranu. Viděli jsme to u MF global(nedávno proběhlý skandální tunelovací krach). Dnes jsou zmanipulované všechny trhy. Ještě tak před pětadvaceti lety jich bylo zmanipulovaných jen asi 80%. SEC a CFTC(Dohled USA nad kapitálovým trhem) jsou si toho dobře vědomy a v mnoha případech jsou při těch zločinech nápomocny či je podněcují. Zločinů je už příliš mnoho, aby je šlo uvádět, ale mezi hlavní problémy patří spolupachatelství zastřené i otevřené u krátkých obchodů (shorting – prodej aktiv jiných, co si je k prodejci uložili, v naději že ze zisku jim koupí stejná). Neexistuje nic takového, jako popisuje hypotéza efektivních trhů. Jsme jen v další fázi toho, co nás zavádí hlouběji do temného lesa.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aktualizováno Čtvrtek, 01 Březen 2012 19:08
 
Pravda o tom, co se stalo s Ruskou sondou Fobos? - exlisivně na www.zahady-mysteria.cz
Články - UFO
Napsal uživatel Petr Kulík   
Sobota, 04 Únor 2012 21:53

Mnoho událostí zůstává obyčejným lidem zahaleno a přesto, že se stále více objevují noví zprávy a vychází najevo stále více utajených informací, tak ty důležité informace jsou stále utajeny. Týká se to i Ruské sondy Fobos, která měla spadnout do Atlantského oceánu a poté někam jinam a nakonec dopadla úplně někam jinam.

Jen pro registrované - registrace pouze za 189Kč/měsíc zde

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aktualizováno Středa, 08 Únor 2012 18:32
 
Slovensko je pred bankrotom!
Články - Politika
Napsal uživatel Petr Kulík   
Sobota, 04 Únor 2012 18:55

Iniciatíva proti nespravodlivosti vyzýva občanov„Nerezignujme. Poďme znovu všetci do ulíc!“Stretneme sa dňa 1.3. 2012 na nám. SNP v Bratislave o 16:00 – 19:00 h.

Občania príďte slobodne vysloviť Vaše požiadavky. K dnešnému dňu sa nám podarilo získať podporu 420 000 občanov a budeme rokovať s ďalšími organizáciami a združeniami. Máme na stole niekoľko káuz okrem Gorily a svedčia o tom, že na Slovensku bola a je páchaná korupcia verejnými činiteľmi, ktorí sa navzájom kryjú.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aktualizováno Čtvrtek, 01 Březen 2012 19:02
 
Cenzura internetu
Články - Politika
Napsal uživatel Petr Kulík   
Pátek, 03 Únor 2012 18:49

Policie dostala svolení na dálku kontrolovat počítače občanů

Podle rozhodnutí Rady Evropské unie mohou policejní složky útočit na osobní počítače občanů. Zelenou pro tzv. „prohledávání na dálku“ teď sice dostala britská policie, ale jedná se i o povolení na úrovni celé Evropské unie.

Policie i tajné služby na území Spojeného království mohou napadnout počítače podezřelých osob i bez povolení soudu. Tak zní rozhodnutí Rady Evropské Unie. Požadavek k tomuto úkonu vzešel z britského ministerstva vnitra, které teď čelí velké kritice kvůli možnému narušování soukromí nevinných lidí. Úřady se navíc snaží o to, aby policie dostala povolení počítače prohledávat i z dalších členských států Unie. Mezi prvními, kdo na problematiku upozornil, byl britský server The Indenpendent.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aktualizováno Čtvrtek, 01 Březen 2012 18:55
 
Srdečně zveme na přednášku Nové výzkumy hypnozy, Nové poznatky o UFO, Převratné nové metody léčby rakoviny, AIDS apod.
Články - UFO
Napsal uživatel Petr Kulík   
Čtvrtek, 02 Únor 2012 23:00

Srdečně zveme na přednášku

Nové výzkumy hypnozy, Nové poznatky o UFO, Převratné nové metody léčby rakoviny, AIDS apod.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aktualizováno Pátek, 27 Červenec 2012 09:26
 
Finále hry na Blízkém východě
Články - Politika
Napsal uživatel Petr Kulík   
Čtvrtek, 02 Únor 2012 18:45

Komu jde o válku na blízkém východě a co nám média neříkají ?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aktualizováno Čtvrtek, 01 Březen 2012 18:49
 
O přirozenosti nadpřirozeného
Články - Věštění
Napsal uživatel Petr Kulík   
Středa, 01 Únor 2012 23:00

„ Kdysi v dávnověku procházel městem bohatých v Číně starý poutník. Protože byli všichni bohatí a měli se za urozené, dívali se na poutníka jako na vandráka, zavírali před ním dveře a ani jídlo mu nedali. Až do chvíle, kdy ho jedna hodná žena pustila do domu a poté co odešel, se lidé v domě smáli štěstím. Toho si všimli ostatní a posléze i v dalších domech zavládl pocit štěstí. Kamkoli starý poutník vstoupil, všude se rozhostil moment štěstí. Poutník nedělal nic jiného, než to, že nahlédl lidem do duše a do očí a ukázal jim jejich vnitřní krásu a bohatství. Když se to dozvěděl správce města, chtěl poutníka pozvat k sobě, ale ten mezitím odešel. A lidé mu postavili malou vodní fontánu přímo na náměstí, jako vzpomínku, že pramen štěstí proudí stále z nitra, jen se napít. Když pijete moc, není to dobré, když pijete málo, také to není dobré.“

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aktualizováno Pátek, 17 Únor 2012 23:20
 
Už to začalo? Ovce se začínají plašit?
Články - Politika
Napsal uživatel Petr Kulík   
Středa, 01 Únor 2012 20:37

 

Tak doufejme, že už to konečně začíná. Všude po Evropě se stupňují demonstrace proti sociální politice, korupci. Lidé už jsou unaveni a konečně otevírají oči. My jsme Vás na tomto webu www.zahady-mysteria.cz varovali předem :-)))) a psali, že nás čekají obrovské změny. Snažím se toto upozornění napsat v každém článku, kde to jde, že bude hodně moc změn a budou následovat v čím dál rychlejších cyklech, protože toto tvrdí a tvrdili odborníci před mnoha lety. Na svých přednáškách na toto také upozorňuji. Jiskra je příčinou vzniku ohně a ten se rozhořel jak v USA, tak v Evropě i na jiných kontinentech. Jak je to ale u nás v ČR?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aktualizováno Středa, 01 Únor 2012 21:09
 
Zemědělství umírá jako sociální výdobytky naší země
Články - Politika
Napsal uživatel Petr Kulík   
Středa, 01 Únor 2012 18:21

Pamatuji si doby, kdy ČR byla velmi kvalitním producentem mléka, kdy naše velkochovy dojnic, byly ještě realitou. Pak se dojnice vybíjely – zabíjely, protože někdo z EU chtěl, aby se mléko dováželo odjinud, je jasné proč. To je jen jeden z typických příkladů politicko hospodářských mafiánských praktik v Evropě

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aktualizováno Čtvrtek, 01 Březen 2012 18:32
 
To je revoluce, teď to nevzdáme. Slovenské politiky čeká peklo
Články - Politika
Napsal uživatel Petr Kulík   
Neděle, 29 Leden 2012 23:00

Něžná revoluce neskončila – dokončeme ji. To je jedna z výzev, které se objevují na sociální síti mezi lidmi, kteří vyjadřují podporu slovenským protestům směřovaným proti korupčním aférám v nejvyšší politice. Vypadá to, že kvůli korupci v pátek vyjdou do ulic tisíce Slováků. Ačkoli v Česku je korupčních afér také nepočítaně, zatím se nikdy takovýmto ostrým způsobem semknout a vyjádřit svoji nemilost, lidem nepodařilo.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aktualizováno Středa, 01 Únor 2012 20:45
 
Anonymous podporia protestnú akciu Gorila. Napadnú stránky Penty
Články - Politika
Napsal uživatel Petr Kulík   
Sobota, 28 Leden 2012 18:52

Hackerská skupina Anonymous chce podľa zverejnených informácií podporiť piatkovú protestnú akciu Gorila útokom na stránky finančnej skupiny Penta. "Nezabúdame ani na to, ktorú banku po novom vlastnia," uvádza Anonymous vo svojom vyhlásení. Penta má vo svojom portfóliu Prima banku Slovensko, ktorú kúpila od francúzsko-belgickej skupiny Dexia v závere roka 2010.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aktualizováno Sobota, 28 Leden 2012 18:55
 
Politická špína - ČEKIA: 43,5 % zahraničního kapitálu v českých firmách pochází z daňových rájů
Články - Politika
Napsal uživatel Petr Kulík   
Úterý, 10 Leden 2012 23:00

Objem registrovaného kapitálu tuzemských firem, který je ovládán z daňových rájů v letošním roce vzrostl o 11,7 %, zatímco celkový objem zahraničního kapitálu v tuzemských společnostech poklesl o 1,93 procenta. Objem českého kapitálu vzrostl o 3,47 procenta. Tuzemské subjekty aktuálně ovládají 59 % z celkového registrovaného kapitálu (1310 z 2227 miliard korun) a mají majetkový podíl v 76 % (297 274) českých firem. Největšími zahraničními vlastníky, z pohledu ovládaného registrovaného kapitálu, jsou Nizozemci, Rakušané a Němci. Nejvíce českých firem je ze zahraničí kontrolováno majiteli z Ruska, Německa a Ukrajiny. Informace vyplývají z analýzy vlastnické struktury české podnikatelské sféry, kterou dnes zveřejnila Česká kapitálová informační agentura (ČEKIA).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aktualizováno Neděle, 08 Leden 2012 14:59
 
IBM: Na světě se objevují přístroje na čtení myšlenek
Články - Věda
Napsal uživatel Petr Kulík   
Pondělí, 09 Leden 2012 23:00

IBM se chlubí něčím, co už je dávno vyvinuto. Přesto tato informace ale naznačuje, jakým trendem se nyní ubírá svět a na jakých technologiích se pracuje, ačkoli velmi zpožděne a nebo spíše bychom řekli, že se konečně objevují velmi malé útržky informací o již známých technologiích.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aktualizováno Neděle, 08 Leden 2012 14:31
 
Jak vysoký berou průměrný důchod v Evropě
Články - Politika
Napsal uživatel Petr Kulík   
Pátek, 06 Leden 2012 23:00

Podívejte se jaký je průměrný měsíční důchod v Evropě a jaké jsou platy poslanců. Ironie je, že veškeré zákony nyní schválené jsou namířeny proti nejchudším vrstvám obyvatel a ti nejbohatší na tom budou nejen profitovat, ale ještě si polepší, jak asi víte podle znění nových zákonů. Tito zkorumpovaní čeští politici mají svůj zisk jistý a vůbec jim nejde o lid ani, že spravují společný majetek, oni z něj jen kradou, vyžírají a ožebračují náš stát a ještě devastují ty, co už nemají z čeho platit.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aktualizováno Neděle, 08 Leden 2012 18:25
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 7 z 23