Politika

Politika, tajemství a konspiracePolitická mafie si žije jako prasata v žitě a pro ostatní jsou tu jako pro prasata jen odpad potravin  Email
Napsal uživatel Petr Kulík   
Neděle, 08 Duben 2012 23:00

 

Jak dlouho si necháme líbit praktiky politické špíny, jeji hyenismus, aroganci apod.? Neustále se všechno zdražuje, neustále nám lžou, že to je krizí. Ale krize je celosvětová a ČR je v Evropě nejdražší zemí a přitom v okolních civilizovaných státech jsou potraviny mnohem lepší kvality a za mnohem nižší cenu. Ale české ovce zatím jen bejkají a kupodivu některé otevírají oči a chodí bejkat na náměstí. Už ale není čas jen bejkat a jít jako stádo na porážku. Nyní je potřeba změnit celou tu mašinérii politické špíny, odpadu, co se zde děje, nejen pro nás, ale hlavně i pro budoucí generaci, protože to co dnes bude - všechno zdražení, se nesníží, kvalita se nezlepší, dokud to my sami nezlepšíme.

 

 

 

 

 

 

 

Aktualizováno Pondělí, 02 Duben 2012 22:55
Celý článek...
 
Kolik bere váš poslanec na náhradách? Podívejte se  Email
Napsal uživatel Petr Kulík   
Čtvrtek, 05 Duben 2012 23:00

 

Vedle svých platů si poslanci nechávají proplácet také další statisíce na finančních náhradách. A někteří je dokážou vyčerpat do poslední koruny, i když jsou na jednáních sněmovny k vidění jen zřídkakdy. Podívejte se, kolik peněz navíc si loni účtoval právě váš poslanec.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aktualizováno Pondělí, 02 Duben 2012 19:32
Celý článek...
 
Lidé ve Španělsku jdou opět příkladem  Email
Napsal uživatel Petr Kulík   
Středa, 04 Duben 2012 20:03

 

Generálny štrajk v Barcelone a zvyšku Španielska, ľudia skandovali “Nie je to kríza, je to podvod”

„Čo je to generálny štrajk? Znamená to zastavenie normálneho fungovania systému. Znamená blokádu všetkých tokov tovarov a osôb. Znamená sabotovanie reťazí, ktorými nás spútava systém aby mohol pokračovať vo svojom fungovaní. Znamená to útočiť na zodpovedných za náš útlak. Znamená to stretnúť sa zoči voči s nepriateľom a falošnými kritikmi existujúcej paradigmi. Je to boj v našich každodenných miestach pôsobenia, našich štvrtiach, práci, škole... Znamená to, že musíme výjsť na ulicu a spoločne zdieľať oheň, ktorý v nás rozpútali. Musíme použiť všetky zbrane, ktoré nám história utláčaných priniesla k našej dispozícií.“

 

 

 

 

 

 

 

Aktualizováno Středa, 04 Duben 2012 20:18
Celý článek...
 
Politická špína - Vláda mluví o šetření, plnou transparenci Státní pokladny však nechce  Email
Napsal uživatel Petr Kulík   
Středa, 04 Duben 2012 19:41

Ministerstvo mj. potvrdilo, že tento projekt nebyl konzultován s politickými stranami, viz Odpověď MF ČR č. 2, strana 2.


Česká televize téma plně transparentní Státní pokladny trvale ignoruje

Ve třetí části seriálu s prostým názvem Integrovaný informační systém Státní pokladna (IISSP) (ER, 6. květen 2011) jsme se projektu IISSP věnovali velmi podrobně, článek obsahuje desítky odkazů a nabízí také velmi detailně zpracovanou historii celého projektu IISSP.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aktualizováno Středa, 04 Duben 2012 20:19
Celý článek...
 
Kauza Gorila Pohľad priameho účastníka policajného zásahu v piatok pri národnej rade  Email
Napsal uživatel Petr Kulík   
Pondělí, 02 Duben 2012 23:00

 

Kauza Gorila

Pohľad priameho účastníka policajného zásahu v piatok pri národnej rade:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aktualizováno Pondělí, 02 Duben 2012 19:18
Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 7 z 23