Záhady, mystéria, tajemství, mimozemské civilizace, medicína, věštění, politika, konspirace

[googlee9b41d57d384fd04.html]Prezident Trump mění výkonné nařízení 13959, zasílá Nancy Pelosi dopis!
Články - Politika
Napsal uživatel Petr Kulík   
Čtvrtek, 14 Leden 2021 09:27

 

Prezident Trump mění výkonné nařízení 13959, zasílá Nancy Pelosi dopis!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Breaking news - výjimečná zpráva ..... Celou dobu říkám, že nic není tak jak vypadá a politika v Bilem domě je jedna velká šachová partie do které vidí jen par lidi a dnes došlo k významné události, která nasvědčuje - neříkám že 100 procentně , ale nasvědčuje tomu že prezident Trump se nevzdává.

Aktualizováno Čtvrtek, 14 Leden 2021 09:39
 
Divoženky a divočáci
Články - 2012
Napsal uživatel Petr Kulík   
Sobota, 08 Srpen 2020 15:08

 

 

Divoženky a divočáci

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aktualizováno Neděle, 09 Srpen 2020 10:13
 
Chce naše vláda zabít a nakazit co nejvíce lidí koronavirem? – II část
Články - Medicína
Napsal uživatel Petr Kulík   
Čtvrtek, 26 Březen 2020 19:08

Chce naše vláda zabít a nakazit co nejvíce lidí koronavirem? – II část

 

Od začátku varuji ohledně nebezpečí koronaviru, hned v prvních článcích jsem kritizoval a upozorňoval na to, jak naše vláda hazarduje s životy občanů. Od začátku jsem byl zhrozen prohlášením bývalé hl hygieničku celého Vesmíru a ČR, že koronavirus Čechům nehrozí, dokonce i minstr zdravotnictví tehdy plácal a LHAL, že koronavirus je jen druh lehčí chřipky a úmrtnost není tak velká, od začátku lhali, že máme dostatek zdravotnických zásob. Od počátku jsem zveřejňoval videa z Číny, jak otřesná a hororová je tam situace. Sleduji jak od počátku politici a vláda za každou cenu nutí choti lidi na smrt do továren bez ochranných prostředků. Na začátku estebák Babiš vykřikoval, že občané roušky NEPOTŘEBUJÍ !!! a musí jít jen do zdravotnictví. Pak se najednou někdo ve vládě jakoby probral, protože v Itálii se objevilo druhé ohnisko nákazy a umírali lidé, ale vláda stále nařizovala a nařizuje chodit lidi do továren. Pak vláda na oko zavedla jakási opatření a začal jeden průser za druhým, fatální nedostatek zdravotnického materiálu. Atd atd….

Na 14 dni jsem se odmlčel a nic jsem nepsal, sledoval jsem a stále sleduji do jakého průseru se řítíme. Upozorňoval jsem už 31 prosince 2019 v předpovědi na 2020, že bude nutné uzavřít hranice a zabezpečit domovy, tedy zásoby potravin, ochrana proti krádežím apod. A s tím souvisí i karanténa. Nyní už 14 dní sleduji jak se to všechno bortí. Jak vláda čím dál více riskuje životy občanů, tím že nezavřela ihned hranice a dovolila se tu courat nakaženým, turistům, Italům z nakažených oblastí. Hodně těch chyb a lží jsem popsal v prvním díle článku. Tedy jaká je situace po 2 týdnech ? Nejprve si ale připomeňme důležité zákony které vláda vědomě porušila a stále porušuje a týká se to genocidy, obecného ohrožení apod.

 

Aktualizováno Pátek, 27 Březen 2020 16:06
 
Doporučení, připravte se, nedělejte paniku, ale buďme připraveni.
Články - Medicína
Napsal uživatel Petr Kulík   
Středa, 11 Březen 2020 21:51

 

 

Doporučení, připravte se, nedělejte paniku,

ale buďme připraveni.

 

Opravdu nevěřím české vládě, že dělá maximum pro zastavení šíření koronaviru. Předpovídal jsem už 31. 12 2019, že se budou muset zavírat hranice a že by si lidé měli ohlídat své domovy a udělat zásoby jídla apod. Už od konce února jsem psal několik článků ohledně nebezpečí koronaviru. Od začátku nám lžou, že se  o nic nejedná, žádnou paniku, že není třeba nakupovat zásoby. Už před několika týdny, kdy to začalo v Itálii se mělo přistoupit k uzavření hranic. Vláda stále vykřikuje jak jsou v Evropě nejlepší a první a tvrdí a jak to mají pod kontrolou.

Bohužel to u nás nedopadne dobře, lidé jsou nezodpovědní, většina, co se vrátila z Itálie není vůbec v karanténě, nejsou roušky a dezinfekce pro polovinu zdr. personálu, atd atd.

Tom Hanks a Rita Hanks jsou nakaženi koronavirem – když přijeli do Austrálie

Donald Trump zakázal všechny lety z Evropy do USA na 30 dní, kromě Velké Británie.

Proto radím – udělejte si zásoby potravin cca na měsíc, nespoléhejte se na média a lži, že u nás to máme pod kontrolou. Nečtěte a vyhýbejte se nepodloženým zprávám co pomáhá na koronavirus, co si podvodníci vymýšlejí na internetu a hlavně nenaleťte nějakým kartářkám. Situace už je opravdu velmi vážná a je potřeba už zvolit krizové systémy přežití a zabezpečení. Zatím radím v období jednoho měsíce, pokud se to do tří týdnů nezlepší, tak je potřeba zvolit další postupy.  Naše vláda, estébák Bureš se neustále naparuje jak jsou první a hodně přísní, ale opak je pravdou, měli měsíc na to se připravit a jen lhali, že o nic nejde apod. Dělají jen poloviční opatření a jde jim hlavně o jejich zisky a koryta!!

Jak to že není speciální web v ČR pro koronavirus ??!! Jak to že se dozvídáme útržkovitě o nových nakažených jen z TV a z nějakého prohlášení?!! Proč na to není jednotná systém ?!! Protože odpovědné osoby zase lžou a nechtějí aby se vše vědělo, asi aby se nevyvolávala panika !! Ale paniku vyvolává hlavně neinformovanost a nesystémovost a zmatkovité rozhodnuté zavřít a omezit něco a něco ne !!!

Proto očekávám, že na konci týdne tu budou už stovky nakažených, předpokládám stav kolem 560 lidí a to už nebude možno trasovat nákazu a nakažené

Už jsem psal v předchozím článku , že musí existovat ze zákona katastrofický plán pro různé situace a naše vláda nás přesvědčila, že žádný takový plán nemá!!!!! A vaří z vody a vymýšlí to, co už bylo dávno vymyšleno a mělo být dávno připraveno!! Civilní obrana a ochrana se zničila, vykradla apod !!

 

 

Aktualizováno Čtvrtek, 12 Březen 2020 01:24
 
Chce naše vláda zabít a nakazit co nejvíce lidí koronavirem? V ČR už je 18 nakažených, to je +6 za jediný den !!!
Články - Medicína
Napsal uživatel Petr Kulík   
Pátek, 06 Březen 2020 14:42

 

 

Chce naše vláda zabít a nakazit co nejvíce lidí koronavirem?

V ČR už je 18 nakažených, to je +6 za jediný den !!!

Lidé, kteří od začátku sledují vývoj pandemie koronaviru vědí, jak nebezpečná byla situace hned od začátku. Od začátku kolují na internetu videa z Číny, kde se uzavřela většina jejich megaloměst. Čína uplatnila přísná opatření, zákazy cestování, uzavřela hranice, vyprázdnila ulice. A i když bylo spoustu chyb, tak si troufám říci, že Čína udělala opravdu maximum pro boj s koronavirem. Na mnoha videích byly hrůzostrašné scény s mrtvými těly. Uzavřela hranice a sami lidé uzavírali cesty do menších měst a vesnic, aby zabránili šířen pandemie.

Nyní máme pandemii po celém světě a po celé Evropě. Od začátku upozorňuji na to, že vláda se podílí na genocidě a ohrožuje životy občanů svou letargii, neustále lže, nepodniká dost razantní kroky k zastavení, nebo zpomalení nákazy. Už jsem o tom napsal pár článků o tom jak ministr zdravotnictví a jeho výživová poradkyně od začátku obviňovali lidi, kteří upozorňují na rizika, od začátku říkají, že o nic nejde, že to je jen druh chřipky, že je úmrtnost moc malá, že není potřeba nakupovat respirátory, že není potřeba si dělat zásoby jídla.

 

 

Aktualizováno Neděle, 08 Březen 2020 22:09
 
Koronavirus v Turecku a migrantská krize + Video
Články - Politika
Napsal uživatel Petr Kulík   
Čtvrtek, 05 Březen 2020 12:35

 

Koronavirus v Turecku a migrantská krize  + Video

Koronavirus se nyní objevil i v Turecku. V této souvislosti jde o mnohem větší riziko  v souvislosti s migrantskou krizí. Turecký prezident vydírá a vyhrožuje Evropě, že vpustí miliony uprchlíků do Evropy. Všichni víme, jak rychle se koronavirus šíří. A tem si vemte jak otřesné jsou hygienické podmínky nejen v uprchlických táborech, ale všeobecně v této skupině a jak Řecko marně bojuje na hranicích, aby zabránilo nelegálnímu průniky jihadistů, které Erdogan vypustil z věznic a poslal je do Evropy!!!

 

 

 

Aktualizováno Čtvrtek, 05 Březen 2020 12:40
 
Turecké vydírání a nová migrační vlna
Články - Politika
Napsal uživatel Petr Kulík   
Čtvrtek, 05 Březen 2020 00:57

 

Turecké vydírání a nová migrační vlna

 

Velmi zajímavý článek z internetu - sdílím

Od neděle probíhají na turecko-řecké hranici střety mezi migranty, které na cestu do Evropy vyslal turecký prezident Recep Erdogan, a řeckou policií. Od pátku se tureckým orgánům – včetně tajné služby MIT - podařilo na řeckou hranici dopravit 15 tisíc migrantů – převážně Afghánce, Pákistánce, Somálce a občany Nigérie. Příslušníci turecké tajné policie vyzvedli z tureckých věznic snad všechny odsouzené kriminálníky zahraničního původu a vládou pronajatými autobusy je svezli od věznic k hranicím.

 

Aktualizováno Pátek, 06 Březen 2020 23:45
 
Koronavirus v ČR, předpovědi se naplňují
Články - Medicína
Napsal uživatel Petr Kulík   
Pondělí, 02 Březen 2020 01:07

 

Koronavirus v ČR, předpovědi se naplňují - aktualizace vždy na konci článku

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ti, kdo sledovali moje příspěvky a články na  tomto webu, vědí že jsem předpokládal, že se první případ objeví 1 - 2 března a to jsem psal před týdnem nebo ještě dříve. A je to tady ... Hodně primitivů a placených trollů na internetu a v diskuzích vyřvávali ze se síří jen panika.

Požadujeme okamžité trestní stíhání a zbavení všech funkcí ministra zdravotnictví, jeho vyýživové poradkyně alias hlavní hygieničky celého Vesmíru a všech osob odpovědných za šíření koronaviru v ČR !!!

 

To, co zde popisuji není až tak moc katastrofický scénář a nebylo by nutné oněm uvažovat, kdyby se odpovědní lidé ve vládě chovali odpovědně a dělali co mají a neohrožovali zdraví a životy všech lidí, že kašlou na kontroly a uzavření hranic!! Tyto řádky jsou proto, aby lidé začali uvažovat a došlo jim, co se neudělalo a co se udělat už mělo a hlavně proto aby lidé konečně začali veřejně a tvrdě požadovat po vládě aby zabezpečila a chránila životy občanů tohoto státu!!! Od začátku říkám, že je situace velmi vážná a že veškerá prohlášení našich představitelů jsou jen hazardem a že ti lidé ohrožují bezpečnost. A opět dojde na má slova, že tady budeme v pěkném průseru. Stačí se podívat, jaká je situace v Číně a Itálii a jak se koronavirus šíří. A stačí poslouchat ty psychopaty ve vládě jak neustále říkají žádnou paniku a nic se neděje je to jen druh chřipky!!! Kdyby to byl jen druh chřipky, tak proto v Číně uzavírají většinu jejich měst apod?!!!! tyto řádky píšu proto, aby lidé začali opravdu tlačit na odpovědné osoby aby konečně začali odpovědně dělat to, co mají dělat v tak vážné situaci. Je trestuhodné a absolutně nemožné, že to nevědí sami a stále lžou!!A píšu to také proto, aby lidé trochu věděli jak vůbec jednat a reagovat, i když to sám pořádně nevím, ale důležité je sdělovat si informace, nápady a zkušenosti.

 

Aktualizováno Středa, 04 Březen 2020 22:05
 
Mapa rozšíření koronaviru na světové mapě
Články - Medicína
Napsal uživatel Petr Kulík   
Středa, 26 Únor 2020 01:25

Mapa rozšíření koronaviru na  světové mapě

 

 

Zde je oficiální link na mapu rozšíření koronaviru na světě. Jsou to oficiální čísla. Ta neoficiální budou pravděpodobně mnohem vyšší. Koronavirus se nyní rozšířil v Itálii a Švýcarsku.

 

Aktualizováno Středa, 26 Únor 2020 01:58
 
Další videa z Číny – koronavirus - část 4
Články - Medicína
Napsal uživatel Petr Kulík   
Sobota, 08 Únor 2020 00:13

 

Další videa z Číny – koronavirus - část 4

 

Některé části videa vypadají podivně, třeba paní co popisuje vojenskou nemocnici. nebo další paní co křičí na ulici ohledně její matky.  Každopádně to ukazuje jak těžké je to nyní v postižených oblastech a jak lidé někde propadají panice.

 

Aktualizováno Sobota, 08 Únor 2020 00:42
 
Nová video z Číny, lidé padají jak mouchy !!!!
Články - Medicína
Napsal uživatel Petr Kulík   
Pondělí, 03 Únor 2020 15:43

 

Nová video z Číny, lidé padají jak mouchy !!!!

 

Nová video z Číny, lidé padají jak mouchy !!!! Hlavně, že podle hlavní české hygieničky planety a celého Vesmíru, Česku žádné nebezpečí nehrozí !!!

 

 

Aktualizováno Pondělí, 03 Únor 2020 16:37
 
FILIPÍNY DETEKUJÍ PRVNÍ OHNISKO AFRICKÉHO MORU PRASAT V JIŽNÍ PROVINCII
Články - Medicína
Napsal uživatel Petr Kulík   
Neděle, 02 Únor 2020 19:34

 

 

 

 

FILIPÍNY DETEKUJÍ PRVNÍ OHNISKO AFRICKÉHO MORU PRASAT V JIŽNÍ PROVINCII

2/2/2020

 

Další virová nákaza v Asii, tentokrát na Filipínách, jde o prasečí chřipku, která není smrtelná pro člověka, ale decimuje chovy prasat. Ano, mohlo by to být tak, že právě díky celosvětové epidemii Wuhanským koronavirem se nyní tyto zprávy dostávají na veřejnost a věnuje se jim pozornost. Ale těch náhod už je opravdu moc.

 

 

Aktualizováno Neděle, 02 Únor 2020 20:15
 
Nová éra od roku 2020 éra bioterorismu, fašismu, občanských válek, ale dobré konce a nalezení kořenů a lásky.
Články - Medicína
Napsal uživatel Petr Kulík   
Neděle, 02 Únor 2020 05:19

Nová éra od roku 2020 éra bioterorismu, fašismu, občanských válek, ale dobré konce a nalezení kořenů a lásky.

 

 

Když mě jedny noviny v ČR požádaly o stručnou numerologickou předpověď na rok 2020, řekl jsem jim, že hrozí uzavírání hranic, hlavně v Evropě. Ale opravdu jsem netušil, že to bude mít tak rychlý spád. Zároveň jsem v předpovědi uvedl, že to začne už nyní v lednu, kdy budou obrovské emoce a že si během letošního roku budou lidé dělat zásoby, nejen potravin, ale i peněz. Opravdu se nepovažuji za proroka a svým způsobem ani nechci říkat, co se asi uděje, i když mi hodně mých známých říká, že jsem to naznačoval a věděl, ale prostě vše se dá ovlivnit a nechci tím, že něco řeknu, ovlivnit to dobré, co můžeme učinit – většině věcí se dá nějak zabránit, Ale opravdu jsem netušil, že to bude tak rychlé. Řekl jsem, že hrozí i masové oplocování důležitých budov a institucí. Uvedl jsem i hodně podrobností, ale v článku uvedli ani ne jedno procento.

Aktualizováno Neděle, 02 Únor 2020 14:26
 
Čína hlásí vypuknutí smrtící ptačí chřipky u kuřat v provincii Hunan poblíž epicentra koronavírusu ve Wu-chanu
Články - Medicína
Napsal uživatel Petr Kulík   
Neděle, 02 Únor 2020 01:12

 

Čína hlásí vypuknutí smrtící ptačí chřipky u kuřat v provincii Hunan poblíž epicentra koronavírusu ve Wu-chanu

 

Jako by nestačila hrozící celosvětová epidemie koronaviru, tak vzápětí hlásí Čína opět vypuknutí Ptačí chřipky, která je mnohem smrtelnější pro člověka, než koronavirus. V předchozím článku jsem podával informace ze zahraničních zdrojů i s odkazy o tom, jak se „někdo“ snaží cíleně likvidovat čínské hospodářství a ekonomiku epidemiemi a biologickými zbraněmi. Za posledních 10 let je to opravdu příliš mnoho náhod za sebou. A určitě už není náhoda, že se během epidemie koronaviru zároveň objevuje i nákaza Ptačí chřipky a to dokonce ve stejně oblasti, kde vznikla epidemie koronavirem..! Zde už se dá těžko mluvit o náhodě.

Aktualizováno Neděle, 02 Únor 2020 01:24
 
Hlavní hygienička Vesmíru v ČR prohlašuje , že ČEŠI SE BÁT KORONAVIRU NEMUSÍ !!!!
Články - Politika
Napsal uživatel Petr Kulík   
Čtvrtek, 30 Leden 2020 21:53

 

Hlavní hygienička Vesmíru v ČR prohlašuje , že ČEŠI SE BÁT KORONAVIRU NEMUSÍ !!!

 

A kdopak Gottvaldovou instaloval?, Vždyť ta ženská nemá ani normální titul (MUDr.)! Jak je možné, že o zdraví občanů státu odpovídá tato nevzdělana a -promiňte doslova idiotsky TUPÁ, nejen myšlením, ale i vzhledem ?!!!

Její bor "výživa člověka" a magisterský titul jí nedává právo riskovat zdraví lidí !!! A i kdyby měla kolem sebe tlupu pře-vzdělaných poradcům tak si tato osoba nesmí dovolit ani náznakem zlehčovat celou situaci. Paní hygieničky se měli zeptat, zda již byla někdy při nějaké epidemii chřipky uzavírána celá města co ? Již byli někdy při epidemii chřipky zatloukáni nakažení občané ve svých domovech svými sousedy jako se dnes děje v Číně co ? Ano byli ale ve středověku když řádil MOR pane doktore. Již je i Peking zakázané město jestli to nevíte!!!! Já bych vám doporučil aby jste se okamžitě sebrala a jela vypomoci do Wu-chanu svým kolegům s bojem proti tomu svinstvu. To by bylo to co by jste měla dnes při své nebojácnosti z toho viru učinit. Taková hygienička patří do vězení.

 

 

 
Je Wuhanský koronavirus biologická zbraň ?
Články - Medicína
Napsal uživatel Petr Kulík   
Středa, 29 Leden 2020 21:23

Je Wuhanský koronavirus biologická zbraň ?

 

 

 

Jsem vždy velmi opatrný, co se týká konspiračních teorií. Bohužel ale vychází stále častěji najevo, že většina konspirací se nakonec ukáže být jako holá pravda. A ta pravda, která se dnes dostává na povrch přes různé alternativy nebo přes odvážné zainteresované osoby jsou dnes označovány jako Fake News. Posbíral jsem a přeložil zde různé informace z různých zdrojů ohledně záležitosti Wuhanského koronaviru. A ve chvíli, kdy píšu tyto řádky se situace dále vyvíjí. Jedni hlupáci vykřikují, aby se nevyvolávala panika a druhá polovina hlupáků vyřvává, že se nic neděje, jakoby se to ČR vůbec netýkalo. Při překladu uvádím informace z různých zdrojů, které uvádějí, že za tuto biologickou válku může Trumpova vláda, ale já osobně se nedomnívám, že by v tom měl prsty Trump a jeho vláda. Většina lidé už dnes ví, že USA se snaží ovládnout „Deep state“ jakási tajná stínová vláda mimo vládu, která určuje, co se bude dít. A právě proti nim stojí Trump. Právě proto se ho snaží CIA a demožumpa obvinit z vlastizrady a neustále ho falešně obviňují. Nezastávám se Trumpa. Ale americká a světová politika je opravdu obrovsky sofistikovaná velká šachová partie a málokdo do ní vidí, a rozhodně to nebudou čeští ani mainstreamoví prestituti nebo novinářské prostitutky. Zde jsou uvedená nějaká fakta, která naznačují, že by se skutečně mohlo jednat o biologickou válku. A jak vždy říkám – pátrejte sami a dál po informacích.

Aktualizováno Čtvrtek, 30 Leden 2020 18:38
 
Petr Kulík a www.zahady-mysteria v Brno TV
Články - Věštění
Napsal uživatel Petr Kulík   
Pondělí, 06 Leden 2020 00:00

Petr Kulík a www.zahady-mysteria v Brno TV

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aktualizováno Čtvrtek, 30 Leden 2020 18:35
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 2 z 23